Przejdź do treści

post informacyjny

Dzień dobry, post informacyjny.

Od stycznia przyszłego roku, cena sesji indywidualnych i warsztatów ulegnie zmianie. Sesje będą odbywać się w nowej formule.

Do końca roku możecie jeszcze zakupić sesję w aktualnej cenie, po nowym roku cena sesji indywidualnej zarówno stacjonarnej jak i online wzrośnie z 350 zł na 530 zł. Co do ceny warsztatów jeszcze -nie wiem, będę sprawdzać wglądowo, tak aby cena była zgodna z jakością, każdorazowo przed warsztatami.

Moja decyzja podyktowana jest również nowymi zasobami i jakościami z jakimi do Was przychodzę zarówno dzięki studiowaniu Psychologii o specjalności klinicznej i osobowości jak i dzięki Cyklowi Terapeutycznemu przez który przechodzę, który powoli dobiega końca.

Czas sesji trwa od godziny do dwóch w zależności od tematów z jakimi do mnie przychodzicie i ilości składowych jakie wpływają na Wasz problem.

Sesje zmieniają życie i jego jakość, poszerzają świadomość, pozwalają Wam stawać do własnej mocy i sięgać po własne zasoby, często prowadzą do rozwiązania problemów np. zdrowotnych, finansowych, związkowych.

Na mojej stronie można nadal zakupić godzinną medytację bioenergoterapeutyczną, harmonizującą przepływ energii w ciele.

Polecam i Pozdrawiam

Do zobaczenia

Aura Studio – Paulina Kubaszek – Ustawienia Systemowe & Hipnoterapia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *