Przejdź do treści

O mnie

Paulina Kubaszek

O mnie:

Od wczesnych lat dziecięcych interesował mnie wszechświat i człowiek. Mając kilkoro członków rodziny pracujących w służbie zdrowia, rozpytywałam o funkcjonowanie organizmu, anatomię i fizjonomię, byłam ciekawa powstawania chorób i losów ludzi trafiających do szpitala. Za dnia pytałam również o prawa natury, a nocą otrzymywałam wyraźne sny. Zawsze byłam typem buntownika, w szkole często podważałam naukę przekazywaną przez nauczycieli co często wiązało się z nieprzychylnością grupy i prowadzących. Na swojej drodze trafiłam jednak na kilku uczciwych ludzi posiadających otwarte umysły i zgłębiających wiedzę nie tylko akademicką, kilka cennych zdań utkwiło mi w pamięci do tej pory. Ciągnęło mnie do kart oraz do rozważań dotyczących przeszłości i przyszłości, wiedzy ukrytej. Lubiłam spędzać czas w wodzie, w górach i w lesie, blisko przyrody. Zawsze byłam wrażliwa i pełna empatii. W późniejszym czasie miałam doświadczenia mediumiczne, dywinacyjne, NDE, wglądy w życia poprzednie i równoległe, różne rodzaje snów (prorocze, symboliczne, z podpowiedziami, dotyczące tematów osadzonych w podświadomości itd.), wizje, kontakt z innymi wymiarami i gęstościami, a także energetyczne i inne osobiste doświadczenia mistyczne.

Jak trafiłam na ustawienia?

Błagając mamę pokornie na kolanach o pomoc (mimo naszej ówczesnej trudnej relacji), będąc w ogromnej rozpaczy, na granicy życia i śmierci. To było moje być lub nie być… nie potrafiłam wyjść z bardzo toksycznego związku, podczas którego byłam już wrakiem człowieka fizycznie i psychicznie, pod koniec jego trwania, zachorowałam drugi raz w życiu na sepsę. Moja Mama wówczas zaproponowała mi wizytę u Kobiety, która pracuje ustawieniowo, z energiami. Pokryła koszta i podsunęła numer telefonu.

Wsparcie jakie otrzymałam od Mamy, a także Siły do przeżycia i zawalczenia o siebie, które popłynęły od Taty, pozwoliły mi rozpocząć nowy etap życia osobistego, a także znacząco wzbogaciły moje życie zawodowe.

Po raz drugi z profesjonalnymi Ustawieniami Rodzin spotkałam się w szkole Psychotronicznej im. Ochorowicza w Krakowie, którą ukończyłam zdobywając kolejny zawód Bioenergoterapeuta oraz Opiekun Medyczny. Po ukończeniu szkoły nadal kontynuowałam pracę nad rozwojem osobistym. Ukończyłam kursy i szkolenia między innymi z Hipnoterapii, Medytacji, Terapii Naturalnych, Ustawień Rodzin oraz Ziołolecznictwa. Następnie natrafiałam na kolejnych życiowych nauczycieli, którzy udzielili mi ogrom lekcji i wskazówek, za co jestem im ogromnie wdzięczna i z całego serca im za to dziękuje. Do tych nauczycieli zaliczam rodziców, siostrę, partnerów, osoby rozwijające się duchowo, pracodawców, Klientów.

Swoją drogę z rozwojem duchowym i osobistym rozpoczęłam od zgłębiania się w tajniki pracy nad intuicją przy pomocy radiestezji oraz kart dywinacyjnych, treningu postrzegania pozazmysłowego, bioenergoterapii i innych. Niektórzy z Państwa mogą mnie kojarzyć z prowadzenia programów na żywo, w naziemnej i internetowej telewizji IPol.

Jestem Kobietą, Córką, Siostrą i Matką.

Spędziłam wiele godzin nad terapią własną i nadal równolegle ją kontynuuję.

Pracowałam nad swoją rolą kozła ofiarnego, ratownika, narcyza, toksycznymi relacjami i stawianiem się do swojego życia – byłam w głębokim ruchu do śmierci i uwikłana w wiele trudnych historii rodowych. Skupiłam się także na pracy ze swoimi relacjami rodzinnymi. Rozpoczęłam intensywną pracę z wewnętrznym dzieckiem, poczuciem własnej wartości, macierzyństwem i partnerstwem.

Następnie ukończyłam roczne szkolenie z Rozwiązań Systemowych u Damiana Janusa, a także kurs ustawień dla zaawansowanych u Anny Wolff.

Dwa lata później ukończyłam Szkołę Cichych Ustawień Rodzin Gerharda Walpera, a moim nauczycielem był również Wolfgang Deusser.

Regularnie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, głównie z zakresu Ustawień Systemowych.

Aktualnie studiuję Psychologię o specjalności klinicznej i osobowości.

”Nasza dusza, nadświadoma część nas samych, tzw. Boska część, pozostaje w rezonansie, synchroniczności i połączeniu ze wszystkim i ze wszystkimi, również ze wszystkim co wydarzyło się w naszej rodzinie, zarówno z osobami żyjącymi jak i ze zmarłymi. Z wieloma różnymi systemami.. Nie tylko rodzinnymi.

Jesteśmy z nimi powiązani między innymi na poziomie duchowym. Posiadamy także pamięć kolektywną zapisaną w naszych ciałach, w pamięci komórkowej.”

„Prostym rozwiązaniem pomiędzy rodzicami a dziećmi jest uznanie przez dzieci: “Moje życie pochodzi od Was. Jesteście moimi rodzicami, biorę Was teraz takimi, jacy jesteście, jako moich właściwych Rodziców.
Wtedy dziecko uspokaja się wewnętrznie. Może przyjąć od rodziców również coś innego, co mają mu oni do zaoferowania.”

Bert Hellinger

Moje główne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

 • Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Psychotronik i Opiekun Medyczny
 • Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych met. Berta Hellingera
 • Kurs z zaświadczeniem MEN i dyplomem Naturopatia- Naturalne metody leczenia
 • Kurs z zaświadczeniem i dyplomem MEN Mindfulness – trening uważności, medytacja
 • Kurs z zaświadczeniem i dyplomem MEN Ziołolecznictwo
 • Kurs z zaświadczeniem i dyplomem MEN Hipnoza
 • prezenter telewizyjny w internetowej i naziemnej, ezoterycznej telewizji
 • członkini Śląskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów
 • roczne szkolenie z Ustawień Rodzin w Rozwiązaniach Systemowych u Psychoterapeuty, psychoonkologa i psychologa klinicznego Damiana Janusa
 • kurs Ustawień Systemowych dla zaawansowanych w Akademii Ustawień Systemowych u Anny Wolff
 • Szkoła Cichych Ustawień Rodzin Gerharda Walpera, moim nauczycielem był również Wolfgang Deusser
 • szkolenie Depresja u Dzieci
 • szkolenie Zaburzenia Psychiczne u Dzieci
 • szkolenie z Psychobiologiki u Marleny Gędzierskiej
 • Wyższa Szkoła Humanitas – Psychologia o specjalności klinicznej i osobowości (w trakcie kształcenia)

Paulina Kubaszek – Aura Serca