Przejdź do treści

Anhedonia

Anhedonia – czyli obniżona zdolność do odczuwania przyjemności, radości, zadowolenia.

Czasem może pojawić się w wyniku pracy nad sobą. Postrzegam to jako normalny, przejściowy etap. Czas odpoczynku, regeneracji, powrotu do swojego potencjału, kumulowania sił życiowych, tymczasowego wycofania się do swojej przestrzeni, stanięcia bliżej siebie. Czas stawania do swoich zasobów i swojego życia.

W tym czasie warto świadomie łączyć się z wdzięcznością za to co się już posiada, za to co udało się do tej pory zrealizować w życiu oraz za to kim jesteś a także kim się stałeś, co sobie wypracowałeś, do czego doszedłeś i co osiągnąłeś, nauczyć się dostrzegać drobne, małe rzeczy, które często bywają oczywiste jednak kiedy spojrzymy na inne części świata, dla niektórych wcale takie nie są (niektórzy ludzie nie mają dostępu do zapewnienia podstawowych potrzeb, np. Bieżąca woda, jedzenie, bezpieczeństwo itd).Dziękuj za to co masz. Doceniaj to co stoi tuż przed tobą, to co już otrzymałeś karm się tym.

Niektórzy ludzie nigdy nie dojdą do większej świadomości siebie, nie każdy ma możliwości i odwagę po to sięgnąć. Ruch do wiecej jest dla odważnych. Wykonaj pierwszy krok a za tym przyjdzie radość i lepsze połączenie z życiem

Pięknego dnia 😚

Aura Studio – Paulina Kubaszek – Ustawienia Systemowe & Hipnoterapia

Zapraszam do mnie na sesje indywidualne lub warsztat całodniowy.

Warsztat Ustawień Systemowych (osobiste, rodzinne, biznesowe) – 22 października

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *