Przejdź do treści

Praca z dziećmi. Czy pracuję z dziećmi?

Otrzymuję zapytania o to czy pracuję z dziećmi.

Najpierw zawsze zapraszam rodzica lub opiekuna adopcyjnego od którego czuje, że wypływa dany temat, na sesję. Dobieram metodę pracy indywidualnie.

Tutaj tak na prawdę przyczyna problemu, nigdy nie tkwi w dziecku. Nigdy nie chodzi o dziecko. Zawsze płynie z góry, od któregoś z rodziców lub z jego systemu rodzinnego. Często też z obu rodów, które się ze sobą łączą z poziomu braków i deficytów po to aby mogło zostać wyrównane to co kiedyś zostało wykluczone i pominięte.

Dzieci zawsze biorą na siebie tematy płynące od tych którzy pojawili się w rodzinie przed nimi, wcześniej. Niosą ciężary najbliższych, a czasem są też połączone z nieżyjacymi członkami systemu do którego przynależą.

Jeśli rodzice są gotowi do pracy i na to aby spojrzeć w swoje ciężkie tematy, wtedy można zacząć pracę, często niełatwą.
Patrzymy wtedy gdzie rodzic utknął, co go zatrzymało, co niesie i na co patrzy jego dziecko, o czym, o jakiej traumie i niedożytym bólu przypomina swoim zachowaniem, chorobą czy dolegliwościami. Tam gdzie rodzic nie mógł spojrzeć w pełni.

Dopiero wówczas kiedy praca zostanie wykonana na poziomie systemu rodzinnego / rodowego, dopiero wówczas mogę pracować z dzieckiem bioenergoterapeutycznie, albo odsyłam na terapię techniką Bowena lub np. Czaszkowo krzyżową.
W przeciwnym wypadku temat będzie najprawdopodobniej powracał, lub wybije w kolejnym zaburzeniu pracy organizmu dziecka.


Paulina Kubaszek AURA STUDIO
Bioterapia, Hipnoza, Ustawienia Systemowe

TEL. 609 644 167
E-MAIL: PAULINA.AURASTUDIO@GMAIL.COM
Www.paulinakubaszek.pl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-lFHGMeEhCf69dDvia6cUQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *