Przejdź do treści

Odcięcie i zakończenie relacji

Na prośbę Podaję „Rytuał odcięcia i oczyszczenia relacji” , zwłaszcza od osób których nie chcesz już mieć fizycznie przy sobie, który kiedyś napisałam.

Warto wykonać np. Po zakończonym związku, ale jeszcze pozostającym z jakichś przyczyn w przestrzeni, trudnej współpracy lub innych trudnych relacjach – które uznaliscie za zakończone.

(niektóre więzi pozostają na zawsze i to jest właściwe i to trzeba uznać i uszanować w pierwszej kolejności, zwłaszcza te w których pojawiają się ciąże i dzieci, więź pozostaje mimo, że związek się kończy)

Krok 1: Podejmij decyzję o odcięciu od danej osoby. Zadbaj o swoją przestrzeń i wolny czas , tak by nikt Ci nie przeszkadzał byś czuł się swobodnie.

Krok 2: Usiądź na podłodze przed ścianą na poduszce, tak by czuć się wygodnie. Ubierz się tak by czuć się swobodnie i by nic nie krępowało Twoich ruchów. Zamknij oczy i zrelaksuj się.

Krok 3: Przywołaj (3krotnie) po imieniu i nazwisku osobę, od której chcesz się odciąć. Powiedź: „Zapraszam Cię do rytuału odcięcia”. Wizualizuj jak ta osoba pojawia się przed Tobą i siada naprzeciwko. Jeżeli masz ochotę powiedzieć jej coś przed tym rytuałem, co jeszcze „zalega”

Krok 4: Wizualizujesz twoja energię i energię tej osoby jak z poziomu całego ciała się łączą. Możesz zobaczyć łączący je czerwony kanał lub też cokolwiek co się pojawi. Kiedy widzisz i czujesz to połączenie wyraźnie, podnosisz splecione dłonie nad głowę, skupiasz cała swoją energię i opuszczasz gwałtownie ręce przed sobą, tak by przeciąć to połączenie bokiem splecionych dłoni – tak jakbyś przecinał to połączenie nożem. Jeżeli nie udaje Ci się przerwać połączenia za pierwszym razem, powtarzasz do skutku. Kiedy połączenie zostaje przerwane mówisz: „Oddaję Ci to co należy do Ciebie, odbieram to co należy do mnie, to do dałeś mi chętnie – zachowam i uszanuje, a to co dałam Ci chętnie tez możesz zatrzymać”.
Możesz dodać „Jesteśmy wolni, teraz już każde z nas idzie w swoją drogę osobno”.

Zobacz i poczuj jak Twoja energia wraca do Ciebie. I energia tej osoby wraca do niej.

Krok 5: Gdy skończysz dziękujesz tej osobie za to, że mogliście się spotkać i za to czego wspólnie doświadczyliście w zgodzie ze swoim najwyższym dobrem. Gdy odcinasz się od ważnych dla Ciebie ludzi możesz w tym momencie powiedzieć co czujesz, wyrazić wdzięczność. Kończysz słowami „możesz odejść” i wizualizujesz jak ta osoba odchodzi/znika. „To co skończone, niech odejdzie i zrobi przestrzeń na nowe”

Krok 6: Następnie skupiasz sie na sobie i tym co cie otacza, na swojej przestrzeni serca i mowisz lub myślisz „To jest moja bezpieczna przestrzeń. Tylko ja decyduje kto i kiedy może do niej wejść. Tu jestem bezpieczny i niech tak zostanie”.

Rytuał ten można wzmocnić poprzez zapalenia świecy (z intencją oczyszczenia i zamknięcia relacji) i przecieciu sznurka/nitki który na jednym końcu posiada supełek symbolizujący Ciebie ,a na drugim supelek symbolizujący drugą osobę.

Paulina Kubaszek AURA STUDIO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *