Przejdź do treści

Czerpanie z wiedzy

Aby móc czerpać, w pełni, z wiedzy i mądrości jaką się otrzymało, należy uszanować każdego nauczyciela, wszystkie lekcje jakie otrzymaliśmy w procesie kształcenia się – w tym te trudne. Wdzięczność będzie tutaj przydatna.

Dobrze jest ,a może i nawet przede wszystkim, należy uznać mądrość własnego rodu i zgodzić się na jej przejawianie i manifestowanie poprzez swoje życie.

Aby dary nie poszły na marne, dobrze jest wdrożyć je w życie, w praktykę i rozwijać dalej.

Przygotuj się na podróż odkrywania pełni wiedzy i mądrości, która zaczyna się od szacunku wobec nauczycieli i wdzięczności za każdą lekcję, nawet tę najtrudniejszą. Ale czy aby na pewno nie zapominamy o mądrości naszych korzeni? Zastanówmy się, czy nie warto docenić dziedzictwa własnego rodu i pozwolić mu przejawiać się w naszym życiu.

Dary, jakie otrzymujemy, stają się bezwartościowe, jeśli pozostają nieużyte. Dlatego ważne jest, aby nieustannie rozwijać i wdrażać je w praktyce.

Pamiętajmy o słowach:”Strzeż praktycznej mądrości i zdolności myślenia. Wtedy będziesz bezpiecznie chodzić swą drogą i o nic się nie uderzy twoja stopa”.

To właśnie ta praktyczna mądrość prowadzi nas do sukcesu i spełnienia.”Rozpocznijmy zatem podróż ku pełni wiedzy i mądrości, otwierając umysł na szacunek, wdzięczność ,rozwój osobisty i duchowy.

#Mądrość #Wdzięczność #RozwójOsobisty #PodróżKuPełni #ustawienia #hellinger #podświadomość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *