Przejdź do treści

KOBIETO, ZDEJMIJ BIELIZNĘ

KOBIETO, ZDEJMIJ MAJTKI I BIUSTONOSZ, zasil swoją kobiecość.

I nie chodzi wcale o to żeby chodzić tak wszędzie non stop.

Wystarczy, że tam gdzie czujesz się bezpiecznie, w zaciszu domowego ogniska, świadomie zdejmiesz bieliznę i pozwolisz sobie poczuć dokładnie swoje ciało. Poprzeciągaj się trochę, poćwicz, powyginaj.

Uwalniając pas miednicy, MACICĘ, JAJNIKI

Uwalniając klatkę piersiową i SERCE

Wypuszczając to co tam zostało przyblokowane i stłumione. Oddychaj w te miejsca w których czujesz blokadę, ucisk, chłód.

I połącz to ze schematami, wzorcami i blokadami które zapisały się w mózgu.

Nadużycia, oceny, krytyka.

Hasła w które uwierzyłaś sama: „jestem za brzydka”, „nie taka jaka być powinnam”, „nie dość dobra”, „niechciana”, „opuszczona”, „Za silna”. Wypuść. Wydychaj i wypuszczaj z siebie.

A potem uruchom przepływ między sercem, a Twoim centrum kobiecości.

Rozkładając skrzydła na plecach,które blokuje stanik i Twoje przekonania na swój temat. Zasilaj tym samym swoją kobiecość, swoją boginie wewnątrz. I rób to tak często i tak długo jak tylko potrzebujesz.

Następnie spójrz w lustro, popatrz głęboko w swoje oczy, weź kilka oddechów. Jedną rękę połóż na sercu a drugą na macicy. I patrząc sobie w oczy, dostrzegając siebie powiedz: KOCHAM CIĘ – wiele razy.

Czując każdą literę w tych słowach. Obserwuj to co przychodzi i chce się jeszcze uwolnić oraz to co być może zobaczysz w sobie po raz pierwszy w życiu.

I zobacz w swojej twarzy mamę i tatę. A potem ich rodziców. I poczuj ich wszystkich w Twoim ciele. Daj im miejsce, i w tym sobie też.

Ty z nich. Z nich się składasz.

Odkryj swoją wewnętrzną moc, rozłóż skrzydła i leć 🙂

A potem spraw sobie prezent, kupując coś fajnego dla siebie.

Paulina Kobieta, Kobietom 🙂

AURA Studio Bioterapia, Hipnoza, Ustawienia Systemowe

Zdj. Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *