Przejdź do treści

Warsztaty stacjonarne – Iskry Życia

350 

Kategoria:

To, co nieuświadomione oraz niewyrażone, zepchnięte do głębokich warstw podświadomości ma znaczny wpływ na nasze życie, los, samopoczucie, finanse a nawet zdrowie.

Tajemnice rodowe, wyparte wspomnienia, uczucia, emocje i traumy, nierozwiązane, niedożyte problemy, żałoby i niedokończone sprawy naszych przodków a także nasze osobiste niepowodzenia w relacjach, finansach i sprawach zawodowych, problemy ze zdrowiem, brak decyzyjności, choroby, cierpienie, powiązane są z zablokowanymi w ciele emocjami.

Nie wszystko musiało zacząć się od Ciebie i Twojego życia, jednak dzięki Tobie może zakończyć się to co nieuzdrowione, powtarzające się schematycznie w kolejnych pokoleniach.

Ukryta lojalność i służalność wobec rodziny i rodu może być blokadą na drodze do uwolnienia życiowego potencjału, stanięcia na własnych nogach i wzięcia spraw w swoje ręce.

Ten terapeutyczny warsztat będzie podróżą ku sobie i miłości własnej, wolności, odwagi i ulgi. Pomoże doprowadzić Cię do stanięcia się lepszą wersją siebie.

22 Iskry Życia to gra terapeutyczna, która może pomóc rozwiązać Twoje problemy i uwolnić się od tego co ciąży.

Podczas gry przejdziesz przez 4 ważne etapy zrozumienia, akceptacji i uwolnienia nagromadzonych ciężarów, wzorców, blokad i negatywnych schematów działania. Proces rozpoczęty dzięki grze pomoże Ci:
– odszukać swoje wewnętrzne konflikty (jedna część Ciebie chce czegoś czego u drugiej nie ma zgody)
– odkryć historie rodzinne, których wspomnienie jest wciąż żywe, a Ty nosisz ten zapis w swojej pamięci komórkowej a to z kolei ma wpływ na Twoją obecną sytuację życiową
– Uświadomić blokady, działania sabotujące, które mogą zatrzymywać Cię przed rozwiązaniem Twojej trudnej sytuacji, sprawiając, że tkwisz w zastoju
– poznać swój atut i mocne strony, które przybliżą Cię do dobrego rozwiązania

Dodatkowo pole, siła, spostrzeżenia grupy wspomoże proces i pozwoli odkryć więcej tego co ukryte, wyparte, nieuświadomione.

To Ty decydujesz o czym chcesz opowiedzieć a co zachować dla siebie dokonując wewnętrznych procesów przez które przeprowadzę każdego uczestnika spotkania, możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo w kameralnej grupie życzliwych sobie osób.

Wszystko zostaje na sali.

Warsztaty poprowadzi Paulina Kubaszek
Certyfikowana Terapeutka Cichych Ustawień Rodzin
Hipnoterapeutka, Bioenergoterapeutka

ZAPISY:

Paulina Kubaszek
tel: 609 644 167
email: paulina.aurastudio@gmail.com
www.paulinakubaszek.pl

Gdzie?
Aura Studio
ul. Batorego 27, II piętro
Pszczyna

Na miejscu dostępne będą miejsca parkingowe.

Inwestycja w swój rozwój:
350 zł – uczestnictwo
Wystawiam faktury na życzenie.

Na miejscu dostępny będzie poczęstunek.

Ilość miejsc ograniczona.

Zadbaj o swój komfort, ubierz się wygodnie.